دبیرستان پسرانه کمیل
 
   
 
 

29 آذر 1397

لغو امتحان اول دی 97

با سلام و احترام. به اطلاع می رساند امتحان درس دین و زندگی روز شنبه اول دی ماه کلیه پایه ها لغو شده است. دانش آموزان در این روز در منزل مطالعه نمایند. بقیه امتحانات نوبت اول برابر برنامه داده شده برگزار می گردد. زمان امتحان درس لغو شده متعاقباً اعلام می شود. تندرست، شاد و موفق باشید.
مولف: محمدحسن حسین پور
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )

22 آبان 1397

توزیع کارنامه آزمون ها و نمرات کلاسی مهر و آبان

به اطلاع اولیای محترم می رساند کارنامه آزمون های جامع و نمرات مستمر کلاسی از مهر تا نیمه اول آبان ماه به همراه اوراق تصحیح شده برابر برنامه زمانبندی شده ( نزد دانش آموز)از روز دوشنبه 97/8/21 تحویل اولیای دانش آموزان می شود. تندرست شاد و موفق باشید. ( اطلاعات بیشتر را از کانال آی گپ دبیرستان دریافت نمایید.)
مولف: محمدحسن حسین پور
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )

31 شهریور 1397

کلاس بندی و اعلام برنامه کلاسی

با سلام و آرزوی قبولی عزاداری های شما عزیزان به اطلاع می رساند کلاس بندی کلیه دانش آموزان انجام شده است. برای اطلاع از کلاس بندی فرزندتان و برنامه کلاسی روز اول منتظر پیامک دبیرستان باشید.
تندرست، شاد و موفق باشید.
مولف: محمدحسن حسین پور
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )

6 آذر 1393

ارسال پیام برای مدیریت

با سلام به اطلاع می رساند کلمه کاربری و رمز عبور جهت ورود به صفحه شخصی تحویل همه دانش آموزان شده است. در صورتی که مایل هستید پیامی برای مدیریت ارسال نمایید، پس از ورود به صفحه شخصی وارد قسمت مدیریت شده و از بخش مربوطه پیام خود را ارسال نمایید.ان شاا... در اسرع وقت پاسخ داده خواهد شد.
مولف: محمدحسن حسین پور
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )

9 فروردین 1393

قرار گرفتن نمونه سوالات جدید در بانک نمونه سوالات سایت دبیرستان

سوالات جدید امتحان نهایی پایه سوم (خرداد-شهریور و دی 95وخرداد96 )وپایه چهارم(خرداد 95) همراه با پاسخ جهت استفاده ومطالعه دانش آموزان جهت شرکت در امتحانات نهایی به نمونه سوالات گذشته امتحان نهایی در سایت دبیرستان اضافه گردید.
توجه :  جهت مشاهده دروس مشترک رشته ها ، رشته ریاضی را انتخاب نمایید.
          جهت مشاهده نمونه سوالات حتما باید نرم افزار Acrobat Reader نصب گردد.
مولف: . مدیرسیستم
0  نظر
رتبه خبر: 2/5
(2 نظر )

17 دی 1392

ثبت و ارسال پیام

به اطلاع دانش آموزان عزیز و اولیای محترم می رساند جهت ارتباط با دبیران دبیرستان و ارسال پیام خود از قسمت گروه های درسی و یافتن نام دبیر مورد نظر اقدام فرمایید. در صورت نیاز به پاسخ، حتما با کد کاربری و کلمه عبور وارد شوید. قطعا نظرات شما می تواند در پیشبرد اهداف آموزشی و تربیتی ما را کمک کند. 
مولف: محمدحسن حسین پور
0  نظر
رتبه خبر: 2
(1 نظر )
قبلی  
1 
  بعدی
صفحه 1 از 1
 
   
 
نقشه سایت